Одна баба сказала - дошка безкоштовних оголошень України: купівля та продаж, товари і послуги
Login / Register Publish your ad

Угода користувача
Не розміщуйте дублюючі оголошення на сайті! 


Оголошення наприклад:

Продам шини 175/75 R14

Продам шини 155/75 R14

Продам шини 165/75 R14

Продам шини 185/75 R14 і т.дТакі оголошення вважаються дублюючими і будуть розцінені як спам, що надалі приведе до повного видалення всіх Ваших оголошень. Ви можете розмістити одне оголошення, наприклад: "Шини різних розмірів" і в тексті оголошення вказати всі розміри які у вас є і вказати посилання на свій інтернет магазин.1. Вибір розділу / рубрики
- Вибирайте розділ і рубрику, максимально відповідні змісту Вашого оголошення - це збільшує його шанси бути знайденим як потенційними клієнтами, так і пошуковими системами.
- Розміщення оголошення в невірний розділ / рубрику може привести до його видалення або переміщення в більш відповідний розділ / рубрику.2. Складання заголовка
- Заголовок оголошення повинен бути коротким, інформативним і привабливим найменуванням / описом Вашого товару, послуги або пропозиції. Пам'ятайте: заголовок - це перше, на що звертає увагу потенційний покупець / клієнт! Постарайтеся зробити його унікальним.
Заголовок не повинен містити:
- великі літери у всіх або окремих словах (крім абревіатур);

- контактну інформацію (номер телефону, електронна адреса, адреса сайту);

- ціну товару або послуги;
- небуквених символи (* ^ @ <>), а також безліч оклику (!!!!!) та знаки запитання (????) знаків;
- неповну інформацію про товар або послугу (односкладові заголовки "Продам", "Куплю", "Терміново" і т.д.);3. Опис
- Опис повинен повністю відповідати заголовку і запропонованого товару / послуги. Початкові 2-3 рядки тексту повинні бути найпривабливішою частиною Вашого оголошення, оскільки перше, що кидається в очі - це заголовок і перше речення тексту оголошення. Пишіть грамотно і уважно, не допускайте помилок, чітко формулюйте свою думку.
- Не вказуйте в описі лише посилання, при переході на яку клієнт може прочитати про товар докладніше. Не всі користувачі мають час і бажання переходити з невідомої посиланням з метою прочитати більше про товар. Всі деталі, особливості, характеристики товару повинні бути вказані в описі.
- Розміщення оголошень, які лунають з утримання або змістом, заборонено. Транслітерація - написання російських слів латинськими буквами - забороняється.4. Фото
- Обов'язково додавайте фотографії до об'яви. Клієнт, який бачить якісне, чітке зображення товару, набагато більше зацікавиться Вашою пропозицією, ніж аналогічним, але без фото.
Фото, яке демонструє товар / послугу, має відповідати заголовку і тексту оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт.
Заборонено додавати фотографій поганої якості, на яких зображуваний предмет невиразний. Заборонено додавати фотографій, які містять посилання на інші дошки оголошень.5. Телефон, Viber, Skype
- Не забувайте вказати контактну інформацію (телефон, Viber, Skype) - це підвищить Ваші шанси на швидке й успішне завершення угоди.
- Пам'ятайте, що вказівка чужого номера телефону з метою доставлення незручності іншій людині, заборонено і призводить до блокування вашого профілю без права відновлення.
- Цей телефон потрібно вказувати у відповідному для нього поле, вказівка телефону в заголовку або тексті оголошення заборонено.

Також заборонені оголошення, які не мають сенсу або містять наступне:
1. Будь-які предмети і послуги, що не відповідають основам правопорядку і моральності.
2. Пропаганду і / або заклики до насильства, расової ненависті, протиправних дій.
3. Порнографію, в т.ч. фото порнографічного характеру.
4. Дискримінацію за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.
5. Ненормативну лексику, а також образливі висловлювання, в т.ч. расистського і релігійного спрямування.
6. Опис і / або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства і / або вимагання.
7. Інформацію, написану транслитом.
8. Інформацію, написану на будь-якій іноземній мові, крім російської або української (в окремих випадках англійська мова допускається).
9. Множинні орфографічні помилки, які спотворюють зміст і вводять в оману.
10. Користувач несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію.

Строго заборонено розміщення оголошень порушують законодательсво України. У тому тому числі продаж: (зброя, наркотики, матеріали порнографічного содеожанія, послуг несучих кримінальний характер)
Будьте уважні і не порушуйте правила публікації оголошень.
Адміністрація сайту obs.biz.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих варіантів, так само як і за дії користувачів, і не бере участі в правовідносинах між особами, що уклали або що можуть укласти між собою певну угоду купівлі-продажу за допомогою даного сайту. Користування даними сайтом є свідченням беззастережного прийняття умов даних Правил.
З повагою, адміністрація сайту obs.biz.ua